Menu

נירות ובישום

מגוון רחב של מוצרי ריח ובישום לבית: פמוטים יוקרתיים, בשמים ועוד.

פמוט קריסטל גדול (זוג)

₪1,756
הפמוט היוקרתי ועדכני הזה הוא קלאסיקה של ST LOUIS. ההשתקפויות הנוצצות של הקריסטל אף מחזקות ומהדהדות את הקסם של הפריט הקסום הזה.

סט פמוטים קריסטל

₪1,580
הפמוטים היוקרתיים ועדכניים הללו הם קלאסיקה של ST LOUIS. ההשתקפויות הנוצצות של הקריסטל אף מחזקות ומהדהדות את הקסם של הפריטים הקסומים האלה.

Monterosa Scented Candle

₪695
An intense scent, like fire reflected on ice, contained within flaming pink and red zigzags. 11 oz | 312 g; burn time 80 hours; cover/plate included.

"בושם "חדר אדריכלות

₪605
כחלק מקולקציית הבישום האחרונה, כד זה העשוי קרמיקה מתאפיין במוטיב הארכיטקט של המותג, ומושפע מחזית ארמון ממילאנו. מומחה הבישום אוליבר פולג' שילב בהשראתו את העשבים הים תיכוניים שהיו נמצאים בגינתו של פורנסטי, ומהעץ ששימש לבניית רהיטים בבית האמן. מכסה האגרטל מדמה את כיפת הארמון. בצבעי שחור לבן, אגרטל בישום זה תופס עין ומתאים לעיצוב משרדי, או כאביזר דקורטיבי לבית. ריח מעט חריף של תימין, לבנדר וארומה ארז וקטורת.

נר ריחני שחור לבן

₪695
סממנים של תפוז מזן טרוקו, עלי דפנה, פלפל, עור בשילוב ארז ורמיזה אספרסו שחור. כל אלה יחד יוצרים את הריח הייחודי של נר זה, אלגנטי ורך. כחלק מקולקציית הבית של המותג, נר זה עוצב אל תור מיכל זכוכית שעליו מעוטר גרפיקה המותג האייקונית בשחור לבן ופרטי הלוגו. כולל מכסה לבית הנר.

נר ריחני גרפיקה הקוף השיכור

₪787
תימין, לבנדר וארז ביחד משתלבים אל תוך נר ריחני זה הנקרא "scimmie" – הקוף השיכור באיטלקית. הארומה החריפה וחזקה מורגשת ומשתלבת עם עיצוב הכלי הקרמי המשעשע המציג קוף שיכור יושב בין קולקציית הכוסות של פורנסטי ומחזיק בקבוק שמפנייה. מתנה נפלאה לחנוכת בית.

Fior Di Bacio נר ריחני

₪847
מוכר בתור "הנשיקה הטובה ביותר" , נר ריחני זה מבית Fornasetti Profumi מציע שילוב ריחות פרחוניים של קיסוס, ורד לבן, פריחת תפוז, אלמוג ויסמין. כד העיצוב המכסה את הנר ועשוי קרמיקה,מציג את פרצופה של זמרת האופרה לינה קוואלירי בהדפס נקודות שחור לבן יחד עם קישוטי פרחים צבעוניים. מגיע עם מכסה, ומציע פתרון יצירתי למתנה כיפית וסמלית.

בושם חדר פרחוני

₪605
לא רק שזהו נינוח מהפנט, גם עיצובו הכה לא רגיל של כד הקרמיקה תופס את העין. מציג את זמרת האופרה, לינה קוולירי במסווה של פלורה, אלת הפוריות. זהו ריח ההיכר של מותג, פלורה דה פורנסטי, המושפע מצמחי ההידראנאגה שהיו גדלים בגני וויה בזיני, אזור מחוץ למילאנו. זר פרחים לבן של שושנת העמקים,קיסוס, איריס, יסמין, פוליאנתס הפקעות, ארז,אלמוג ומוסק. מתאים ככלי עיצוב לבית, או חדשני בתור מתנה יוצאת מהרגיל.

הנחש והגן- נר ריחני קטן

₪847
תני לריחו המפתה של נר זה לקחת אותך אל הגנים האיטלקיים ולריחם הממכר. הרעננות של ריחות עץ הארז, קיסוס, ברגמוט ועץ ברוש, יחד עם הארומה של הצמחייה העבותה המשתפלת על קירות אבן הטוסקניים. כלי הקרמיקה המכיל את הנר הוא יצירת אמנות בפני עצמו. הניחי נר זה בשולחן האוכל ותני לאורחייך להנות מהריח המשכר.

הדבורה – נר ריחני

₪787
רוקח על ידי אמן הבישום אוליבר פולג', ריחו הארומטי של נר זה הוא אנרגטי, רענן ובעל חוזק. התימין ולבנדר מתמזגים יחד עם ריחות הקטורת, אורוס, שדר, ארז וטולו בלס (עץ ריחני). הבית יתמלא בריח קסום וחם ונשאר הרבה אחרי שהפתיל נכבה. ניתן להשתמש בכלי הקרמיקה לאחסון עוגיות ומתוקים במטבח הבית.

Laguna Scented Candle

₪695
The scents of the lagoon enclosed between the stratified layers of the currents in blue and turquoise tones. 11 oz | 312 g; burn time 80 hours; cover/plate included.

נר ריחני מלכיט

₪855
מלכיט אורן, מרווה, פ'צולי, אמבר וחלבנה. שילוב ארומה זה יצית את החושים וירענן את הגוף. הבזיליקות הביזנטית, בניינים רומים מוארכים, עוררה השראה לעיצוב אגרטל הקרמיקה, המזכיר את המינרליים הטבעיים של אבן המלכיט. נצבע ירוק עשיר עם הערות של שחור וזהב. ניתן להניח על שולחן האוכל או כניסה לבית להוספת זריקת צבע מרתקת.

נר ריחני עיצוב ידיים

₪787
אגרטל דקורטיבי זה מציג את נינוח ה"אוטו" שנרקח על ידי אמן הבשמים אוליבר פולג' יחד עם בנו של פורנסטי, ברנבה. ניחוחו של נר זה מכיל את מהות הבית והגינה של משפחת פורנסטי, התרשמות מהעשבים הרבים ומעצים שהיו חלקים דומיננטים מרהיטי הבית. הארומה של הנר מתחברת אל הגרפיקה הציורית על האגרטל היוצרת ממד חלומי. כלי דקורטיבי נפלא ותוספת משעשעת אל אזור הסלון.

Maremma Scented Candle

₪695
The fragrances of the Tuscan soil enclosed in a Greek key motif in the shades of nature. 11 oz | 312 g; burn time 80 hours; cover/plate included.

נר ריחני ים תיכוני

₪695
ניחוחו של נר זה מצליח לתפוס את הריחות המופלאים של הים התיכון. הרוגע ,הגלים מתנפצים על החוף, מיזוג מינרלים סלעיים ועץ ארז לבן על עלי השדר, שילוב לבנדר ותאנים באוויר. רוקח עבור קולקציית מיסוני לבית, ונוצק אל תוך אגרטל המעוצב בהדפס ההיכר של מיסוני.