Menu

EXCHANGE & RETURNS

ביטול רכישה

 

  1. ככלל כל מבצע פעולת רכישה זכאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר וכספו יוחזר לו למעט עלויות משלוח, כל זאת בתנאי שהמוצר במצב תקין וחדש, לא נעשה בו כל שימוש שהוא וחוזר באריזתו המקורית. מובהר כי המפעילה תסמן את המוצרים בתג חכם המאפשר למדוד את המוצר אך לא להשתמש בו. כל הסרה של התג תחשב כשימוש במוצר, ולא יהיה ניתן להחזירו. במקרה של רכישת הלבשה תחתונה, בגדי ים וכד' לא ניתן יהיה לבטל את העסקה.
  2. פריטים בהנחה ניתנים להחזרה עד 7 ימים מיום קבלת המוצר.
  3. המפעילה מבהירה כי מוצר שהשתמשו בו, לא ניתן להימכר כחדש והסרת התג היא בעלת משמעות גם ללקוחות עתידיים ועל כן לא תהא כל סטיה או שינוי מכלל זה, תהיינה הנסיבות אשר תהיינה. ועל כן מתבקש הגולש שלא להסיר את התג אלא אם הוא בטוח בכך שאין ברצונו לבטל את הרכישה. 
  4. מובהר בזאת כי יתר הוראות חוק הגנת הצרכן הרלוונטית חלות.
  5. על הרוכש המעוניין לבטל עסקה להודיע על כך בכתב למייל info@kikarhamedina.com.

 

אחריות על המוצרים

 

כל מוצר יופיע כשלצידו מידע לגבי הספק המספק אותו, וכן דרכי התקשרות עמו. מובהר כי האחריות לטיב המוצרים, לאותנטיות שלהם, וכן בכל מקרה של אי התאמה בין המוצר לבין הצגתו, כל פגם או קלקול, קרע או פגם אחר יטופלו ישירות על ידי הספק המספק את הסחורה ואשר משווק אותה מטעם היצרן או בעל המותג.  

 

מדיניות ההחזרה של אתר כיכר המדינה

 

על כל הפריטים לחזור במצב חדש, בצירוף כל התגיות איתן סופק לרבות תגיות המותג המקוריות. החזרות שאינם עומדות במדיניות שלנו לא תתקבלנה וישלחו בחזרה ללקוח.

 

ריבוי החזרות

אנו מציעים מדיניות החזרות גמישה כדי להפוך את חווית הקניות באינטרנט לקלה עוד יותר. אנו מנהלים מעקב אחר החזרות שנעשות על ידי לקוחות, כיוצ”ב החזרות חוזרות ונשנות עלולות להיות מסומנות ככאלה והמרבה בהחזרות מסוג זה חשוף לסירוב פוטנציאלי מצד צוות כיכר המדינה אונליין בכיבוד הזמנה עתידית ויתרה מכך אף להוביל לסגירת חשבון הגולש באתר לצמיתות.

 

 

 

החזרות מאוחרות

הרכישה צריך לשלוח אותן אלינו בתוך 14 ימים מיום קבלת ההזמנה. החזרות החורגות מתקופה זו יתקבלו על פי שיקול דעת של גורמים מטעם צוות כיכר המדינה אונליין בלבד.

 

הַלבָּשָׁה

יש לדאוג להחזיר במצב חדש כאשר כל התגיות איתן סופק המוצר עדיין מחוברת לרבות תגיות המותג המקוריות ותגיות אשר צירפה כיכר המדינה אונליין.

 

תיקים

יש לדאוג להחזיר במצב חדש כאשר כל התגיות איתן סופק המוצר עדיין מחוברת לרבות תגיות המותג המקוריות ותגיות אשר צירפה כיכר המדינה אונליין.

 

נעליים

יש להקפיד שלא לשרוט את סוליות הנעל או להכתים את קופסת הנעליים בכל צורה. החזרות  נעליים חייבות לכלול גם את שקיות האבק המגיעות עם המוצר, יובהר כי אלה נחשבות לחלק מהמוצר. בעת החזרה יש להקפיד למקם את קופסת הנעליים בקופסה אחרת על מנת למנוע נזק במהלך המשלוח.

 

ביוטי (קוסמטיקה)

מוצרי טיפוח לעור, מוצרי קוסמטיקה לרבות מוצרי טיפוח לשיער חובה להחזיר ללא שימוש, באריזה סגורה ובאריזה המקורית שלהם אחרת לא נקבל אותם.

 

בגדי ים והלבשה תחתונה

תחתון, בגדי ים ביקיני ניתן למדוד מעל תחתונים, מבלי להסיר את פס הדבקת המגן.

הלבשה תחתונה לא ניתן להחזיר.

 

 

מגזין כיכר המדינה

מגזין כיכר המדינה בגרסא המודפסת לא ניתן להחזרה.

 

גיפט קארד

על מנת להחזיר כרטיסי שובר לקניה באתר יש ליצור קשר עם שירות לקוחות בכתובת info@kikarhamedina.com

 

 

 

סחורה פגומה

אנו מכירים בפגמי ייצור כחלק מאחריות המוצרים אשר אנו מעניקים. אחריות בגין פגמי ייצור תחול במסגרת פרק זמן של שישה חודשים מיום הרכישה. פריטים אשר ניזוקו כתוצאה משימוש ובעלי בלאי סביר אינם נחשבים כפריטים שנפגמו בייצור ולכן לא תחול עליהם אחריות.

 

צבעים

עשינו כל מאמץ להציג את הצבעים של המוצרים שלנו המופיעים באתר בצורה מדויקת ככל האפשר. עם זאת, מסכי המחשב, הטאבלטים והמכשירים הניידים השונים, אינם יכול להבטיח כי תצוגה של צבע תהיה מדויקת לחלוטין.